CZYM JEST SYMBOL?

Symbol jest nagrodą – nagrodą dla tych, którzy zmieniają świat.
Nagrodą, po którą sięgają organizacje – ale przede wszystkim stojący za nimi ludzie. Symbol to prestiżowe wyróżnienie i uwiarygadniający tytuł. To trofeum przeznaczone dla tych instytucji, które noszą w sobie innowacyjność, wyjątkowość, stanowią benchmark dla swoich branż i potrafią służyć za autentyczny wzór dla innych.

Program Symbol funkcjonuje od 2011 roku. Za jego sprawą laureaci wzmacniają swój wizerunek, zwracają uwagę potencjalnych odbiorców, a dzięki unikalnemu networkingowi
zdobywają nowe kontakty, które nierzadko przeradzają się w kontrakty. Dzięki tej nagrodzie oraz uczestnictwu w powiązanej z nią gali mogą podkreślać swoje silne strony, budować przewagę na rynku i umacniać pozycję w swoich branżach. Ty również możesz
zostać Symbolem.

CO ZYSKUJESZ?

Jakie korzyści płyną z wyróżnienia Symbolem?

1.

Publikacja

Nieodłącznym elementem programu Symbol jest pokazanie się światu od jak najlepszej – symbolicznej! – strony w opiniotwórczych polskich mediach. Dla nominowanych oraz laureatów otwieramy przestrzeń na to w „Monitorze Rynkowym” w Dzienniku Gazecie Prawnej, „Monitorze Biznesu” w Rzeczpospolitej oraz w Pulsie Biznesu. Wszystkie te tytuły są wiarygodnymi, cytowalnymi dziennikami społeczno-ekonomicznymi w Polsce. Na
ich łamach tworzymy silne, merytoryczne teksty dotyczące aktualności, innowacji, wdrożeń, inwestycji i ich przełożenia na korzyści Twojej organizacji.

2.

Nieograniczone możliwości dotarcia do kolejnych odbiorców w sieci

Powyższe tytuły prasowe mają swoje potężne portale internetowe. Twoje materiały prasowe z większą ilością zdjęć lub wideo mogą ukazać się także na portalach:
rp.pl
parkiet.com
pb.pl
bankier.pl
infor.pl
gazetaprawna.pl
dziennik.pl
forsal.pl
monitorrynkowy.pl

W wymienionych portalach możemy ponadto umieścić bezpośrednie przekierowania na
Twoje witryny internetowe.

3.

Prestiż i networking

Laureaci programu Symbol spotykają się na dorocznej, uroczystej gali finałowej. Gala wieńcząca poprzednią edycję odbyła się w ekskluzywnym, pięciogwiazdkowym Hotelu Monopol w Katowicach.

Kolejne gale odbędą się 16 i 17 listopada 2023 roku

4.

Specjalne wręczenie nagrody

Jeśli w bieżącym roku Twoja organizacja obchodzi jubileusz lub organizują inną firmową uroczystość, możesz wraz z nami zaaranżować specjalne wręczenie wyróżnienia we własnej siedzibie.

5.

Potężne narzędzie wizerunkowe

Prawo posługiwania się tytułem i logotypem Symbolu jest nieograniczone w czasie. Strony www, stopki mailowe, profile społecznościowe, opakowania produktów, reklamy w innych mediach, bannery, billboardy, wszelkie nośniki Twoich materiałów promocyjnych to doskonałe miejsca, w których warto chwalić się zdobytym trofeum.

6.

Dołączenie do elitarnego grona Laureatów

Długoletnia historia Symbolu sprawia, że wśród laureatów figuruje wiele znaczących marek, łącznie z najbardziej rozpoznawalnymi podmiotami w kraju. Spółki giełdowe, spółki Skarbu Państwa, światowe koncerny, najważniejsze Polskie jednostki naukowe, przedstawiciele strategicznych branż, liderzy innowacyjności – zdobycie Symbolu oznacza dołączenie do tego grona.

NAGRODY

Podczas gal finałowych laureaci otrzymują nagrody Symbolu, ale także nagrody specjalne. Oto wyróżnienia, jakie aktualnie przyznajemy:

Najbardziej wszechstronny program promocyjny i zarazem „okręt flagowy” PubliCity Media Group. Pierwszy tytuł, który przychodzi na myśl współpracującym z nami instytucjom, a zarazem główny nurt, wokół którego kreujemy uroczyste gale finałowe jako finał corocznej edycji programu. Symbol to nagroda dla tych, którzy zasługują na miano wzoru dla innych. Jest przeznaczony dla organizacji stanowiących punkt odniesienia dla swoich branż i mogących się pochwalić wyjątkowymi osiągnięciami – niezależnie od swojej wielkości. Jeśli rozważasz podjęcie współpracy z nami, pomyśl o ubieganiu się o tę nagrodę w pierwszej kolejności.

sila_polski

Nagroda będąca zwieńczeniem starań podmiotów, które nie ustają w poszukiwaniu nowych możliwości rozwoju, rynków, obszarów działania. Jest wyróżnieniem dla organizacji o ugruntowanej pozycji i bogatej wiedzy, która kryje się za ich osiągnięciami. Historia ich funkcjonowania pokazuje, jak ważne są na rynku polskim, a niejednokrotnie sięgają dużo dalej. To
też podmioty, których działania wywierają istotny wpływ na uwarunkowania społeczno-ekonomiczne. Stanowią nomen omen SIŁĘ napędową – koło zamachowe gospodarki naszego kraju. Czy jesteś członkiem takiej organizacji? Jeśli tak, zgłoś tę kandydaturę. Siła Polski może być znakomita właśnie dla niej.

strateg2023

Nagroda dla osób lub organizacji, które długodystansowo podchodzą do wyzwań, jakie niesie gospodarka. Strategowie śledzą najnowsze trendy w branżach i obszarach, w których są obecni i sami je kształtują. Charakteryzują się elastycznością w dostosowaniu się wyzwań, które przynosi świat. Nie tylko odnajdują się w bieżących wydarzeniach, ale także sami stanowią zasady i standardy, które warto naśladować. To podmioty, które potrafią dostrzec w oddali nowe szanse i sami je kreują. To także charyzmatyczni wizjonerzy – liderzy, którzy skutecznie inspirują innych. Jeśli jesteś przekonany, że Twoja organizacja spełnia te wymogi lub że sam jesteś takim człowiekiem – rozważ ubieganie się o tytuł Stratega.

Najbardziej wszechstronny program promocyjny i zarazem „okręt flagowy” PubliCity Media Group. Pierwszy tytuł, który przychodzi na myśl współpracującym z nami instytucjom, a zarazem główny nurt, wokół którego kreujemy uroczyste gale finałowe jako finał corocznej edycji programu. Symbol to nagroda dla tych, którzy zasługują na miano wzoru dla innych. Jest przeznaczony dla organizacji stanowiących punkt odniesienia dla swoich branż i mogących się pochwalić wyjątkowymi osiągnięciami – niezależnie od swojej wielkości. Jeśli rozważasz podjęcie współpracy z nami, pomyśl o ubieganiu się o tę nagrodę w pierwszej kolejności.

Polityka jakości

Symbol oraz pozostałe nasze nagrody przyznajemy w oparciu o ścisłą metodologię i przy zaangażowaniu specjalnie powołanej do tego celu Kapituły. Dbamy o to, aby były potwierdzeniem najwyższej skuteczności zarządzania oraz polityki zrównoważonego rozwoju. Rozumiemy to, bo laureaci są instytucjami, które doceniają rolę prestiżu w budowaniu silnej pozycji w branży. Wiedzą, jak działają inteligentne mechanizmy oparte na wiedzy i kompetencjach.

Kapitał zaufania

Fakt, że kształtujesz wizerunek w skali ogólnopolskiej, wytwarza kapitał zaufania. Przysparza Ci to efektywności biznesowej, umożliwia osiąganie celów i budowanie relacji inwestorskich. Taki kapitał tworzy pozytywny obraz – niezwykle istotny zwłaszcza w społeczeństwie polskim, które opisywane jest przez socjologów jako cechujące się niskim poziomem zaufania.

Kapitał ten budowany jest także poprzez opiniotwórcze media. W tym również Ci pomożemy.

Branding marki

Czy wiesz, że pozytywny ogólnopolski przekaz medialny konstruuje odpowiedni brand message i jest instrumentem, po który sięgają przeróżne instytucje? Uświadamiamy firmom, że branding nie jest zarezerwowany wyłącznie dla gigantów rynku, lecz powinien być istotny dla wszystkich. Symbol i pozostałe nasze nagrody pomagają zdefiniować całe spektrum skojarzeń i kontekstów wokół marki, wspomaga proces jej kreowania i zarządzania nią.

Networking

Symbol od początku swojej historii wspiera ideę efektywnego networkingu. Gale gromadzą kluczowych przedstawicieli świata biznesu, nauki, medycyny, administracji, mieszkalnictwa, usług komunalnych i innych. Są platformą wymiany myśli i integracji.
Dzięki udziałowi w galach wiele firm nie tylko ugruntowało swój wizerunek, ale także nawiązało wiele kontaktów. Nic dziwnego: nasze gale budują poczucie wspólnoty i niewątpliwej dumy z przynależności do grona najlepszych podmiotów w Polsce.

Formularz

Zgłoś Twoją firmę do nagrody!