2. POJAWIENIE SIĘ W MEDIACH
Program Symbol nie istniałby, gdyby nie jego medialne oblicze. Nominowany uczestnik prezentuje się w naszych mediach na skalę ogólnopolską – w formie tradycyjnej lub internetowej. Nasi specjalnie wyszkoleni redaktorzy tworzą dla niego szereg efektywnych publikacji wizerunkowych w oparciu o obustronne ustalenia, podkreślając to, co najlepsze.
3. Zebranie i uzupełnienie dokumentów weryfikacyjnych dla kapituły
Zbliża się czas podsumowań. Na tym etapie sprawdzamy, czy wiemy wszystko o wszystkich walorach nominowanych podmiotów i czy zostały dopełnione wszystkie wymogi formalne. Teraz firma / instytucja, która zasługuje na miano Symbolu, jest przez nas rekomendowana wysokiej Kapitule.
4. WERYFIKACJA PRZEZ KAPITUŁĘ
Rozpoczynają się posiedzenia Kapituły. Teraz nominacja każdej zarekomendowanej firmy / instytucji podlega analizie. To czas tzw. papierkowej roboty, ale niech to miano nikogo nie zwiedzie – gdyż właśnie na tym etapie następują rozstrzygnięcia. Po dopełnieniu tych procedur wybrane podmioty, które wcześniej otrzymały nominację, będą mogły dowiedzieć się, że wkrótce oficjalnie zostaną laureatami Symbolu!
5. UROCZYSTA GALA
To właśnie na ten moment czekamy przez cały rok! Światła jupiterów, błysk fleszy, obiektywy kamer. Wyjątkowa atmosfera, wielkie emocje, niezapominane momenty. Każdy laureat staje na scenie, skupia na sobie całą uwagę i – odbiera tytuł Symbolu. Brawa, gratulacje, koncert gwiazdy, wystawny bankiet – to wszystko naprawdę warto przeżyć.

Formularz

Zgłoś Twoją firmę do nagrody!