Kim jesteśmy

Uwielbiamy program Symbol – w końcu jesteśmy jego autorem, pomysłodawcą i wykonawcą! Ale warto, żebyś wiedział/a, co w związku z tym robimy na co dzień.

Jesteśmy redakcją „Monitora Biznesu”, niezależnego dodatku do Rzeczpospolitej, „Monitora Rynkowego”, niezależnego dodatku do Dziennika Gazety Prawnej, a także autorami publikacji na łamach Pulsu Biznesu. Ponadto nasze publikacje pojawiają się na wszystkich portalach internetowych w/w tytułów oraz na naszym autorskim portalu www.monitorrynkowy.pl. Wierzymy, że sukcesy warto chwalić i nagłaśniać, dlatego od lat pomagamy organizacjom wzmacniać wizerunek, zwracać uwagę potencjalnych odbiorców, a dzięki unikalnemu networkingowi – zdobywać nowe kontakty. Dzięki temu mogą one umacniać pozycję w swoich branżach.

Jako samodzielny wydawca istniejemy od 2009 roku, ale niektórzy z nas są w branży już od ponad 20 lat. Nasz zespół tworzą sprawdzeni redaktorzy i dziennikarze o dużym doświadczeniu w redagowaniu merytorycznych prasowych tekstów wizerunkowych.

Media

Nikt nie ma wątpliwości, że każda instytucja potrzebuje dobrej reklamy. Ważne jednak jest, że po osiągnięciu pewnego etapu rozwoju podmiot ten potrzebuje również mocnego PR-u i tzw. dobrej prasy. Są to zasoby nieocenione w budowie pożądanego wizerunku. A gdy o nim mowa, to szczególnie wskazane jest, żeby pojawiać się – przynajmniej co jakiś czas – na łamach najbardziej liczących się, opiniotwórczych i cytowalnych gazet społeczno-ekonomicznych w Polsce, zarówno w wersji papierowej, jak i on-line. Właśnie tę potrzebę realizuje nasza redakcja.

Prasa, zarówno w wersji tradycyjnej, jak i internetowej, stanowi istotny biznesowo kanał komunikacji, na stałe wpisany w rozwój polskiej gospodarki.

Rzeczpospolita, Dziennik Gazeta Prawna i Puls Biznesu to liderzy prasy codziennej. Od wielu lat znajdują się w czołówce najczęściej cytowanych mediów, stając się najbardziej opiniotwórczymi mediami w Polsce.

“Monitor Biznesu” ukazuje się w Rzeczpospolitej.

Rzeczpospolita w unikalny sposób łączy informacje ogólne – politykę, społeczeństwo, sport, kulturę i naukę – ze specjalistycznymi treściami ekonomicznymi i prawnymi.

DOSTĘPNE MEDIA ONLINE